Ta teden je prav poseben teden. Je teden nas, otrok. Teden otroka v letošnjem šolskem letu poteka od 7. 10. do 11. 10. 2019 in je posvečen otrokovim pravicam. Seveda smo ta teden obeležili tudi na naši šoli …
Tako smo se odločili, da bomo vsako jutro pred pričetkom pouka nekaj minut potelovadili. Mentorica šolske skupnosti naše šole učiteljica Andreja Vertič nam je kazala vaje za razgibavanje, mi pa smo jih za njo ponovili. Mislim, da nam je šlo kar dobro … Tako smo se polni energije odpravili v učilnice in začeli s poukom.

Zala Kreft, 2. b

V ponedeljek, 7. 10. 2019, smo se 2. in 3. razredi zabavali pri športu. Prvo šolsko smo se zbrali v šolski telovadnici. Ker vsi zelo radi telovadimo, smo imeli medrazredno tekmovanje med dvema ognjema. In zmagala je prav naša ekipa! Noro smo se zabavali …

Izak Fartek, 3. b

V torek, 8. 10. 2019, smo v okviru tedna otroka ustvarjali jesenske izdelke. Izdelali smo ježka iz papirja in strašilo. Ustvarjalni pa so bili tudi učenci ostalih razredov, saj so tudi oni ustvarjali na temo jesen. Tako so na primer s pomočjo listov izdelali gozdne živali. Z našimi dejavnosti ob tednu otroka smo vstopili v pravo jesen in ob tem zelo uživali.

Eva Turza, 3. b

(Skupno 441 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost