V soboto, 23. 3. 2019 je na naši šoli potekala že tradicionalna sobotna šola za nadarjene učence. Sobotne šole so se udeležili učenci matične šole, OŠ CANKOVA, OŠ GRAD, OŠ KUZMA, OŠ TIŠINA in OŠ PUCONCI.

Učenci so si lahko izbrali delavnico, v katero so se želeli vključiti. Ponujenih je bilo skupno 16 delavnic, od katerih se je nato 13 delavnic izvedlo. Delavnice so pripravili in izvedli strokovni delavci naše šole, z nami pa so sodelovali tudi zunanji sodelavci, in sicer: podjetje MeliArt – Melita in Maša Bačič, društvo skavtov Royal Rangers – predstavnik Samuel Kuzmič, turistična kmetija Čebelji gradič – Herman in Andrej Kisilak ter učiteljica športne vzgoje ga. Andreja Frumen. Skupaj smo preživeli lep, ustvarjalen in poučen dopoldan.

Utrinke s sobotne šole si lahko ogledate v galeriji slik.

(Skupno 283 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost