Strokovni delavci

Razredniki

Razred Razrednik Pogovorne ure Elektronski naslov
1. a Rozvita Jančič
Nataša Rajšp (2. učiteljica)
sreda 8.00 – 8.45
sreda 8.00 – 8.45
rozvita.jancic@ossvj.si
natasa.rajsp@ossvj.si
2. a Valerija Horvat ponedeljek 9.55 – 10.40 valerija.horvat@ossvj.si
2. b Suzana Kuzmič ponedeljek 8.50 – 9.35 suzana.kuzmic1@ossvj.si
3. a Andreja Vertič četrtek 8.00 – 8.45 andreja.vertic@ossvj.si
3. b Klavdija Gomboc petek 9.55 – 10.40 klavdija.gomboc@ossvj.si
1. b, 2. c Suzana Ficko Matko
Brigita Gomboc
torek 11.35 – 12.20
torek 11.35 – 12.20
suzana.ficko-matko@ossvj.si
brigita.gomboc@ossvj.si
3. c Sandra Forjanič Čantala četrtek 8.00 – 8.45 sandra.forjanic-cantala@ossvj.si
4. a Andreja Burina ponedeljek 11.35 – 12.20 andreja.burina@ossvj.si
4. b Jasna Šarkanj sreda 8.50 – 9.35 jasna.sarkanj@ossvj.si
5. a Tina Frešer torek 10.45 – 11.30 tina.freser@ossvj.si
6. a Maja Potočnik Barbelj sreda 10.45 – 11.30 maja.potocnik-barbelj@ossvj.si
6. b Tatjana Grah Marič torek 10.45 – 11.30 tatjana.grah-maric@ossvj.si
7. a Liljana Hajdinjak Zelko ponedeljek 11.35 – 12.20 liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si
7. b Anita Nemec ponedeljek 13.15 – 14.00 anita.nemec@ossvj.si
8. a Bojana Škaper Mertelj ponedeljek 10.45 – 11.30 bojana.skaper-mertelj@ossvj.si
8. b Mateja Klement petek 10.45 – 11.30 mateja.klement@ossvj.si
9. a Klaudija Skerbinšek torek 10.45 – 11.30 klaudija.skerbinsek@ossvj.si

 

Oddelki podaljšanega bivanja

Oddelek Razrednik Pogovorne ure Elektronski naslov
PB 1. a in 2. a Tea Bertalanič sreda 10.45 – 11.30 tea.bertalanic@ossvj.si
PB 2. b in 3. a Vida Šafer sreda 11.35 – 12.20 vida.safer@ossvj.si
PB 3. b, 4. a, 4. b Kaja Kous petek 11.35 – 12.20 kaja.kous@ossvj.si
PB 5. a Branka Klarič torek 10.45 – 11.30 branka.klaric@ossvj.si
PB POŠ Pertoča Brigita Gomboc torek 11.35 – 12.20 brigita.gomboc@ossvj.si

 

Učitelji predmetne stopnje

Učitelj Predmet Pogovorne ure Elektronki naslov
Ane Mari Čerpnjak RKT sreda 8.00 – 8.45 anemari.cerpnjak@ossvj.si
Matej Gider LUM, LS1, LS2, LS3 ponedeljek 9.40 – 10.25 matej.gider@ossvj.si
Tatjana Grah Marič SLJ, DKE torek 10.45 – 11.30 tatjana.grah-maric@ossvj.si
Liljana Hajdinjak Zelko SLJ, DKE ponedeljek 11.35 – 12.20 liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si
Ines Horvat NAR, BIO, KEM, POK ponedeljek 10.45 – 11.30 ines.horvat@ossvj.si
Mateja Klement GUM, ANI, GLD petek 10.45 – 11.30 mateja.klement@ossvj.si
Katarina Marič TJA, TJN, AI1, AI2, AI3 sreda 9.40 – 10.25 katarina.maric@ossvj.si
Aleksander Mencigar ŠPO   aleksander.mencigar@ossvj.si
Anita Nemec MAT ponedeljek 13.15 – 14.00 anita.nemec@ossvj.si
Andreja Ošlaj TJN četrtek 8.00 – 8.45 andreja.oslaj@ossvj.si
Maja Potočnik Barbelj ZGO, GEO sreda 10.45 – 11.30 maja.potocnik-barbelj@ossvj.si
Klaudija Skerbinšek TJN torek 10.45 – 11.30 klaudija.skerbinsek@ossvj.si
Drago Šafer GOS, BIO   drago.safer@ossvj.si
Bojana Škaper Mertelj MAT, FIZ, TIT, OGL, UBE, NAR ponedeljek 10.45 – 11.30 bojana.skaper-mertelj@ossvj.si
Katarina Škraban TJN, N1N ponedeljek 11.35 – 12.20 katarina.skraban@ossvj.si
Igor Šuša ŠPO, NŠP, ŠZZ, IŠP, ŠSP petek 10.45 – 11.30 igor.susa@ossvj.si

 

Svetovalna služba, DSP za otroke s posebnimi potrebami, DSP za učence Rome

Andreja Sraka pedagoginja
Anita Fartek psihologinja
Klementina Kosednar Ceiger defektologinja
Ane Mari Čerpnjak pedagoginja

 

(Skupno 6.695 obiskov, današnjih obiskov 1)