Na naši šoli je veliko pridnih bralcev in bralk, ki so si ob letošnjem zaključku bralne značke lahko ogledali predstavo Stena Vilarja »Gusar Berto« . Da pa bi se tudi še ostale učence spodbudilo k branju, smo se v letošnjem letu odločili, da si predstavo lahko ogledajo prav vsi učenci. Pridružili so se nam tudi učenci iz POŠ Pertoča.

Sten Vilar je profesor pedagogike, igralec in animator, ki na posreden način skrbi za vzgojo in izobraževanje otrok in staršev. Tako je s svojo tokratno predstavo na zabaven in poučen način učence na naši šoli poučil o prijateljstvu in zaupanju. Učenci so bili veseli zabavnih likov, ki so v predstavi nastopili in jih zabavali. In kdo ve: morda bo naslednje leto bralna značka na naši šoli zabeležila še večje število bralcev in bralk. Kajti ne pozabimo: Tisti, ki berejo, vidijo dvakrat dalje.

Andreja Pozderec

(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost