Tekmovanje iz logike

24. septembra 2020 je potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Udeležilo se ga je 23 učencev od 4. do 9. razreda. Bronasto priznanje je osvojilo 12 učencev. Na državno tekmovanje so se uvrstili Nejc Škaper (7. b), Hana Šandor (8. a), Nejc Mencigar (8. b) in Iris Perkovič Bertalanič (9. a). Zaradi epidemije covida-19 je državno tekmovanje potekalo 24. marca 2021 na naši šoli. Udeležil se ga je le Nejc Škaper, ki je osvojil srebrno priznanje. Ostali učenci se državnega tekmovanja zaradi karantene žal niso mogli udeležiti.

Tekmovanje za Vegovo priznanje (matematika)

V četrtek, 22. aprila 2021, je potekalo šolsko tekmovanje iz matematike Mednarodni matematični kenguru. Tekmovalo je 76 učencev od 1. do 9. razreda. Bronasto Vegovo priznanje je osvojilo 23 učencev. Na državno tekmovanje, ki je bilo 15. maja 2021, se je uvrstil učenec 7. b razreda Nejc Škaper. Osvojil je zlato Vegovo priznanje, za katero mu iskreno čestitamo.

Tekmovanje Logična pošast

V petek, 7. maja 2021, je potekalo šolsko tekmovanje Logična pošast. Sodelovalo je 9 učencev od 5. do 8. razreda. 5 učencev je osvojilo bronasto priznanje, 4 pa biserno priznanje. Alja Škaper (5. a), Zala Bertalanič (6. b), Nejc Škaper (7. b), Katja Bertalanič (8. a), Hana Šandor (8. a), Lina Rantaša (8. b) in Nejc Mencigar (8. b) so se uvrstili na državno tekmovanje. To je potekalo 21. maja 2021 na naši šoli. Kako so se odrezali, bomo videli, ko bodo znani uradni rezultati.

Zapisala: Anita Nemec

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)